Tápértékek
Könnyű, kelt tésztás mini hot-dogok bécsi virslivel, amelyek gyorsan elkészülnek és tökéletesek reggelire vagy uzsonnára. A szódabikarbónás blansírozás miatt ropogós lesz a tészta, a sütőben pedig aranybarnára sül.
Elkészítés
A tésztához a hozzávalókat – liszt, cukor, élesztő, só, vaj, víz – tedd a robotgép keverőtáljába, és indítsd el a dagasztást. Közben ellenőrizd, kell-e még víz vagy liszt hozzá.
Ha a tészta elválik az edény falától, fedd le folpackkal, és kelessz 1 órát meleg helyen.
A megkelt tésztát oszd 20 egyenlő részre, és formázz belőlük kb. 15 cm-es rudakat. A virsliket vágd 3 részre, és minden darabot tekerj be tésztával.
Egy lábosban forralj fel 1,5 liter vizet, add hozzá a szódabikarbónát. A hot-dogokat tedd a vízbe 30 másodpercre, egyszerre csak 6 darabot, majd szedd ki, és tedd sütőpapíros tepsire.
Kenj le tojással minden hot-dogot, szórd meg durva sóval, és süsd 200 fokra előmelegített sütőben barnára.
Hozzávalók
- 30 dkgfinom liszt
- 1 teáskanálcukor
- 1 /2 csomagszárított élesztő
- 1 teáskanálsó
- 1 evőkanálolvasztott vaj
- 2 dlvíz
- 7 dbbécsi virsli
- 2 evőkanálszódabikarbóna
- 1 dbtojás
- ízlés szerintdurva szemű só
Recept készítője
Mindig is szerettem jókat enni, azonban a főzés iránti érdeklődésem akkor teljesedett ki, amikor összeköltöztem életem párjával és egyszer csak ott találtam magam a saját konyhámban. Képes voltam órákig a netet és a szakácskönyveket bújni, hogy újabb és újabb ételeket varázsoljak az asztalra. Úgy néz ki ez jól sikerült, mert az összes barátunk már csak ebédre vagy vacsorára volt hajlandó átjönni hozzánk :). Később ez a mánia odáig fajult, hogy egy-egy külföldi nyaralás már elképzelhetetlen volt a helyi piac vagy éttermek felkeresése nélkül. A sütemények azért kapnak kiemelt szerepet a blogban, mert a drága férjem minden reggel édességet reggelizik, ezért itt majd csak kakaórockernek becézem. Szinte napra pontosan egy évvel ezelőtt még egy motivációs tényező jelent meg az életemben, hiszen kislányom megszületésével újabb kritikus érkezett a családi asztalhoz... Ha ez az oldal csak annyit ér el, hogy bármelyik olvasó elkészíti az egyik receptem és ezzel örömet szerez vele akár magának, akár másoknak, már megérte...
Hozzávalók
- 30 dkgfinom liszt
- 1 teáskanálcukor
- 1 /2 csomagszárított élesztő
- 1 teáskanálsó
- 1 evőkanálolvasztott vaj
- 2 dlvíz
- 7 dbbécsi virsli
- 2 evőkanálszódabikarbóna
- 1 dbtojás
- ízlés szerintdurva szemű só
